Úvod > Úvod

uvodimg

Vítáme vás na stránkách Free croquet.cz

V jednotlivých sekcích se dozvíte vše potřebné o nákupu profi kroketové sady, pravidelných turnajích a lize ve Free croquetu. Na trhu, s naším ryze českým produktem, úspěšně působíme již 14 let. Za tuto dobu jsme ke kroketu přivedli stovky hráčů, pro které je Free croquet sportem, zábavou, vášní i láskou na celý život. Pokud nevíte, čím udělat radost svým blízkým, Free croquet je ideálním dárkem pro celou rodinu.

 


Budeme rádi, když se s vámi potkáme na některém z našich turnajů a společně si zasoutěžíme. Organizujeme ligu, workshopy, děláme turnaje na míru pro firmy a můžete se s námi setkat i na jiných společenských akcích. Hrajeme i zimní ligu jednotlivců!
Pro ligové hráče a věrné zákazníky máme 20% slevu na veškeré zboží. Kvalitní servis vaší Free croquetové sady je samozřejmostí. Na palice poskytujeme našim zákazníkům pětiletou záruku. 
Naše Free croquetová liga, dává této tradiční hře a bývalé olympijské disciplíně zcela nový rozměr. Pro přihlášení do Free croquetové  ligy je zapotřebí parta alespoň tří hráčů.

Kdo k nám přišel -  neodešel!
Těšíme se na tebe i tvé přátele.

 

Free croquet team

Najdete nás na facebooku


O Free croquet sadě a jejím využití

Free croquetová sada je ryze českým výrobkem té nejvyšší kvality. Zpracováním a životností naše sada vysoce převyšuje běžné kroketové sady dostupné na českém trhu. Palice a koule naší kroketové sady jsou vyrobeny z prvotřídního buku a jsou několikrát lakovány, aby bez větší újmy zvládly náročné hraní na rozmanitých površích. Praktický, nepromokavý batoh a pouzdro na branky vám umožní bezproblémový pohyb i v divoké přírodě.

Pravidla turnajů i ligy jsou zcela unikátní. Respektují tradici, fair play i aktuální potřeby hráčů. Hra kroket je fyzicky nenáročná. Je vhodná pro všechny věkové kategorie. Zaručeně se u ní pobaví jak partička, tak rodinka. Tento výrobek je oficiálním náčiním ČFCA (České free croquetové asociace).

 

 
 
close
close
loading